חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אקס בוקס עדיף על סוני?

עזרה בתכנון טיול בירושלים? השאירו פרטים 👇

לפני שאתם רצים לקניון מלחה בירושלים לקנות את הסוני החדש (סוני 5) חשוב שתכירו את המתחרה העיקרית של הפלייסטיישן, אקס בוקס!

למיקרוסופט יש דרך חדשה לתת לך מתנה בעונת החגים הזו. כעת הם מציעים לך את האפשרות לקנות Xbox One S או X במתנה.

אם אתם מחפשים רעיון מקורי למתנה, אז מיקרוסופט היא המקום המושלם להתחיל בו. הם מציעים לא רק אחת אלא שלוש אפשרויות שונות של קונסולות Xbox – XBox One S, XBox One X ו- Xbox One Elite.

מיקרוסופט גם מנסה להכניס יותר אנשים למערכת שלהם על ידי הצעת הנחות על משחקים ומנויים אם הם רוכשים קונסולה חדשה.

בימים אלה, ה-Xbox היא יותר מסתם קונסולת משחקים. זהו מקור לבידור, הרפיה ואפילו חינוך.

ה-Xbox קיימת כבר כשני עשורים והיא הפכה מלהיות רק קונסולת משחקים להפיכתה למרכז בידור וגם למקור חינוך.

תוכנית ה-Xbox Gift מאפשרת לבעלי ה-Xbox לתת לחברים שלהם מתנה עם Xbox One S או X ללא עלות עבורם. תוכנית זו מעודדת אנשים להיות נדיבים ואדיבים יותר כלפי מי שנזקק להם.

מיקרוסופט היא התוספת האחרונה לרשימת החברות שהוציאו קונסולות משחקים משלהן. ל-Xbox One X יש מעבד חזק, רזולוציית 4K, תמיכה ב-HDR ו-Blu-ray.

הקונסולה האחרונה של מיקרוסופט היא ה-Xbox One X, שמגיעה עם מעבד חזק, רזולוציית 4K, תמיכה ב-HDR ו-Blu-ray. יש לו גם GPU חזק יותר מקודמו – ה-Xbox One S.

החברה הודיעה שהם ישחררו מערכת במהדורה מוגבלת בשם "Xbox One X Project Scorpio Edition" כדי להנציח את השותפות שלהם עם הסרט "Black Panther" של אולפני מארוול.

מה היתרונות של אקס בוקס לעומת פלייסטיישן?

אקס בוקס היא קונסולת משחקים ומערכת בידור שפותחה על ידי מיקרוסופט. זוהי קונסולת הדור השמיני הראשונה והשלישית בסדרת ה-Xbox. ה-Xbox שוחרר ב-15 בנובמבר 2001 בצפון אמריקה, ב-22 בפברואר 2002 באירופה ובאוסטרליה וב-14 במרץ 2002 ביפן.

הפלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שפותחה על ידי Sony Computer Entertainment. הוא שוחרר ב-3 בדצמבר 1994 ביפן וב-9 בספטמבר 1995 עבור צפון אמריקה. בניגוד לשימוש של הפלייסטיישן 2 בדיסקים אופטיים כאמצעי האחסון העיקרי שלה, הפלייסטיישן משתמש בדיסקים קומפקטיים (CD) כאמצעי האחסון העיקרי שלה.

ה-PlayStation 2 מכרה למעלה מ-155 מיליון יחידות ברחבי העולם נכון ל-31 בינואר 2018, בעוד שה-Xbox One של מיקרוסופט מכר למעלה מ-73 מיליון יחידות ברחבי העולם נכון לינואר

Xbox היא קונסולת משחקי מחשב אישי המיוצרת על ידי מיקרוסופט. ה-Xbox שוחרר ב-15 בנובמבר 2001 בצפון אמריקה, ואחריו אירופה ואוסטרליה ב-24 בנובמבר 2001.

ל-Xbox יש מספר יתרונות על פני הפלייסטיישן. לדוגמה, הוא יכול להריץ משחקים בחדות גבוהה ותומך בתקליטורי Blu-Ray בעוד ה-PlayStation לא יכול. בנוסף, הוא מציע יותר תכונות מהפלייסטיישן כמו שירות משחקים מקוונים מרובי משתתפים בשם Xbox Live ומקלט טלוויזיה המאפשר למשתמשים לצפות בתכניות טלוויזיה דרך מערכת ה-Xbox 360 שלהם ללא חיבורי לווין, כבלים או חיבורים אחרים.

ה-Xbox קל יותר לשימוש גם מהפלייסטיישן מכיוון שיש לו פחות כפתורים ואינו מחייב את המשתמשים להכניס דיסק לכונן שלו לפני שהם משחקים או צופים בסרטונים, ל-Sony יש יותר כפתורים, היא יכולה לעשות שימוש כפול כנגן Blu-Ray ונגן DVD, ודורשת שימוש בדיסקים כדי לשחק משחקים או לצפות בסרטונים.

ה-Xbox זול יותר מהפלייסטיישן ויש לו גרפיקה טובה יותר. זה גם תומך בפקודות קוליות מה שמקל על משחק משחקים עם שליטה קולית.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בירושלים מתחילה כאן