Search
Close this search box.

מעלית הזמן

עזרה בתכנון טיול בירושלים? השאירו פרטים 👇

מעלית הזמן בירושלים זוהי אחת האטרקציות שפשוט חובה לראות, יש כל כך הרבה מה לעשות ולראות בירושלים אבל מעלית הזמן זהו מקום שמציג את ירושלים בצורה יוצאת דופן ומלמדת אתכם על ההיסטוריה של העיר בעזרת סרטי תלת מימד, כיסאות שנעים על פי הסרט והכל עם סאונד היקפי יוצא מן הכלל.

לחצו כאן לרכישת כרטיסים למעלית הזמן

בתחילת דרכו של המקום יכולתם לראות סרט תלת מימד אחד אשר מציג את ירושלים בצורה אטרקטיבית ביותר, כיום ניתן לראות מספר סרטי תלת מימד נוספים עליהם נפרט בהמשך.

כדאי לדעת לפני שמגיעים שאתם נכנסים לאולם קולנוע קטן, שיש בו כיסאות זזים ונעים יחד עם הסרט לעיתים באופן כזה שיכול כמעט להפיל אתכם מהכיסא.

 זאת גם הסיבה שאתם נקשרים עם חגורת בטיחות, לכן אם יש איזו מגבלה שעלולה להפריע לכם לא מומלץ לשבת על הכסאות הנעים, במקרה ותרצו יש כסאות קבועים לרצפה כך שעדיין תוכלו ליהנות מחווית תלת מימד מרשימה.

מעלית הזמן בירושלים מתאימה כמעט לכל הגילאים החל מגיל 5 לכולם, מעלית הזמן בירושלים נמצא בקניון ממילא כך שיהיה לכם מאוד קל למצוא את המקום. חשוב לציין שיש להזמין כרטיסים מראש, במקרה ואתם מעוניינים לשבת בכיסא נייח יש לציין זאת בעת ההזמנה, בסרט מסע ביקום, ומסע בגוף האדם אין אפשרות לכיסאות נייחים.

איזה סרטים מוצגים במעלית הזמן בירושלים

מסע במעלית הזמן – זהו הסרט הראשון שהוקרן במעלית הזמן בירושלים, זהו סרט תלת מימד בקולו של חיים טופול הידוע בקולו המרשים, הסרט מפגיש אתכם עם דמויות מימי התנ"ך, אתם תפגשו את המלך הורדוס, 

את שלמה המלך בעל אלף הנשים, ועוד דמויות מסקרנות.

מה שהופך את החוויה לכל כך מוחשית זוהי העובדה שהסרט עשוי בתלת מימד והוא ערוך פשוט בצורה מצוינת שמצליחה להעביר את החיים בימי קדם בצורה מסקרנת ומבדרת. הסרט מלמד באופן מעולה ילדים שנשאבים לתוך החוויה.

לחצו כאן לרכישת כרטיסים למעלית הזמן

אני ירושלים – בשונה ממסע במעלית הזמן, בסרט תלת מימד אני ירושלים אתם מקבלים הזדמנות להכיר את ירושלים מזווית מעט שונה. ירושלים היא בירת ישראל ובסרט אתם תפגשו במקומות החשובים במדינה בצורה שלא בטוח שראיתם.

זהו סרט תלת מימד שעשוי באופן נפלא וממחיש בצורה נהדרת את החיים בירושלים בימי העבר ועד ימינו אנו, חייב להיות באחד הסרטים כדי להבין את הגודל והעוצמה של החוויה אלה סרטים שמוצגים בצורה יוצאת דופן שהסאונד, התנועה והעובדה שהסרטים עשויים בתלת מימד אתם ממש מרגישים שאתם נמצאים בתוך הסרט.

מסע אל גוף האדם – זהו סרט תלת מימד פשוט מרתק, הסרט מוצג בתוך קפסולה שנראית כאילו היא לקוחה מהעתיד, ומספקת מידע על גוף האדם בסרט תלת מימדי מרשים ביותר שישאיר אתכם פעורי פה.

בסרט תלמדו כמה דברים חדשים מזווית אחרת לגמרי כמו למשל איך בני אדם נושמים, איך אנחנו מעכלים את האוכל שלנו וגם מסע אל תוך גוף האדם בין האיברים השונים וחלקי הגוף שלנו. אחד הרגעים המעניינים בסרט הוא הרגע שעוסק ברחם ומדמה תינוק שנמצא בתוכו.

מסע ביקום – בסרט תלת מימדי זה אתם יוצאים למסע ביקום החל מאיך היקום נוצר, אתם מתחילים במפץ הגדול, ומשם ממשיכים את המסע במערכת השמש, הירח וכמובן סביב כדור הארץ, הסרט מציג תופעות שונות ומשונות אשר קורות ביקום.

רגע נחמד מאוד בסרט הוא כאשר מטאור ענקי מימדים עובר ממש לידכם ואפילו נוחת כל הסרט מלווה באפקטים מדהימים שהופכים אותו לכמעט מציאותי. 

לחצו כאן לרכישת כרטיסים למעלית הזמן

שאלות ותשובות בנוגע למעלית הזמן בירושלים - מה צריך לדעת

שעות הפעילות של מעלית הזמן בירושלים הם: ימים א-ה – 10:00-17:20 ימי שישי – 10:00-14:00.

כאמור הכניסה למקום היא מגיל 5 מחיר הכניסה הוא 54 ש"ח לכל הגילאים, מומלץ להזמין כרטיסים מראש

קשה להאמין שילד הצופה באחד הסרטים יגיע למצב שהוא מפחד הסרטים מוצגים בצורה נעימה ומבדרת, חשוב לציין למדי פעם הכסאות נעים בצורה מעט מפתיעה.

בוודאי אתם נקשרים לכסאות בעזרת חגורת בטיחות אשר מגינה עליכם מליפול, כל הסרטים בטוחים לגמרי ומומלצים ביותר.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בירושלים מתחילה כאן