חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מזג אוויר בירושלים

עזרה בתכנון טיול בירושלים? השאירו פרטים 👇

ירושלים היא עיר בישראל ויש בה אקלים ים תיכוני. בעיר יורדים בממוצע 8 סנטימטרים של גשם בכל שנה והטמפרטורות נעות בין 60-100 מעלות פרנהייט.

השמיים כחולים עם עננים נפוחים לבנים, והטמפרטורה נעה בין 60-100 מעלות פרנהייט. ירושלים היא אחת הערים החמות בישראל בחודשי הקיץ, אבל היא עדיין נשארת קרירה יותר מערים אחרות כמו תל אביב או אילת מכיוון שהיא 1,000 רגל מעל פני הים.

האקלים בירושלים הוא אקלים ים תיכוני עם קיץ חם ויבש וחורף קריר וגשום. בירושלים יש מספר אקלים שונים כאשר העיר העתיקה חמימה כל השנה בעוד הר הזיתים רואה שינוי טמפרטורה יומי של 10 מעלות צלזיוס.

הטמפרטורה הממוצעת בירושלים היא 25 מעלות צלזיוס.

ירושלים היא עיר בישראל, מזרחית לתל אביב וממערב לעמאן. זהו יעד תיירותי מרכזי עבור יהודים, נוצרים ומוסלמים. ירושלים ממוקמת בגובה 860 מטר מעל פני הים, עם אקלים ים תיכוני קיץ חם המאופיין בקיץ חם ויבש וחורף רטוב קריר.

ירושלים ממוקמת במרכז הארץ בצד המזרחי של הים התיכון. לאקלים של ירושלים יש ארבע עונות שונות:

חורף: נובמבר עד מרץ קר עם סופות שלגים מדי פעם. הטמפרטורה נעה בין 7 מעלות צלזיוס בלילה ל-14 מעלות צלזיוס ביום

אביב: אפריל עד מאי יבשים וחמים עם טמפרטורה ממוצעת הנעה בין 12 מעלות צלזיוס בלילה ל-22 מעלות צלזיוס בשעות היום

קיץ: מיוני עד אוקטובר יש טמפרטורה ממוצעת שנעה בין 26 מעלות צלזיוס בלילה

שלג בירושלים

ירושלים בחורף היא יעד פופולרי לתיירים, אבל השלג יכול להציב כמה אתגרים.

זה תמיד תענוג לבקר בירושלים בחורף. השלג שמכסה את העיר הופך אותה לציורית יותר. עם זאת, זה גם אומר שלא כולם מצוידים להתמודד עם שלג. הנה כמה טיפים איך להימנע מהיקלעות לסערה מטורפת בירושלים בחורף.

המאמר נותן לכם טיפים איך להפוך את הסיורים שלכם בירושלים למהנים יותר ופחות מסוכנים כשיורד שלג, מה שיעזור לכם ליהנות עוד יותר מהנופים היפים של העיר הזו!

העיר ירושלים היא לעתים קרובות מושא השלג בצילומי ירושלים. השלג בצילומי ירושלים מתארים בדרך כלל את האתרים הקדושים של העיר ואת הכנסיות המכוסות בשלג, הבולט בין שאר המדבר.

ירושלים היא עיר במזרח התיכון. המדינה לה היא שייכת היא ישראל. בירושלים מתגוררים 838,000 תושבים. בירושלים יורד שלג מדי שנה, בדרך כלל בחודשים דצמבר או ינואר.

בירושלים יורד לרוב שלג מכיוון שהיא ממוקמת ליד החרמון שנמצא גבוה בצפון וגובהו 2,000 מטר מעל פני הים. שלג ניתן לראות על ההר במשך רוב ימות השנה, אבל בירושלים יורד שלג רק בזמן החורף, כי ירושלים ממוקמת בגובה של 1800 מטר מעל פני הים שהיא נמוכה בהרבה מהחרמון.

ירושלים בקיץ

ירושלים היא עיר יפהפייה עם הרבה מה להציע במהלך הקיץ. אם אתה מבקר, הנה כמה מקומות שכדאי לבקר בהם:

-מוזיאון ישראל: מוזיאון ישראל הוא חובה לראות במהלך שהותכם בירושלים. יש בו אוספים מכל רחבי העולם, כולל אמנות עוצרת נשימה.

-גן ימין משה: גן זה הוא נווה מדבר במרכז העיר ומצוין לאנשים שרוצים להירגע ולהרהר.

-פסטיבל אור ירושלים: פסטיבל האור בירושלים הוא זמן מצוין להיות בירושלים כי יש בו מתקני אור מרהיבים ומופעי מוזיקה.

-כנסיית הקבר: תמיד טוב לבקר במקומות קדושים והכנסייה הזו היא אחת מהן!

ירושלים בקיץ היא תקופה של חגיגה, כאשר העיר שוקקת לעתים קרובות בצליינים נוצרים ומוסלמים, המגיעים לירושלים כדי לבקר באתרים הקדושים.

המוני אנשים ממלאים את מרכז העיר, נושאים דגלים וכרזות, ועושים את דרכם לאתרים הקדושים של העיר העתיקה. הרחובות עמוסים בסוחרים שמוכרים כל דבר, החל מממתקים ועד בגדים, מוזיקה בוערת מהרמקולים כשאנשים חולפים על פניהם.

הקיץ בירושלים הוא זמן של חגיגות עבור נוצרים ומוסלמים כאחד כאשר הם נוהרים לבירת המדינה לעלייה לרגל דתית.

חודשי הקיץ בישראל חמים ויבשים ומגיעים לטמפרטורות של עד 50 מעלות צלזיוס. החורפים מתונים עם טמפרטורה ממוצעת של 8 מעלות צלזיוס.

כמה מהדברים המעניינים ביותר לעשות בירושלים בקיץ כוללים פעילויות חוצות, שייט בים התיכון, טיול רגלי בין הגבעות, שחייה באחד מהחופים הרבים, או ביקור באחד מהמוזיאונים הרבים שבה.

טמפרטורה בירושלים בחורף

הטמפרטורה בירושלים בחורף היא סביב 5 מעלות צלזיוס. זה הנמוך ביותר שיכול להיות במהלך השנה.

הטמפרטורה הממוצעת בירושלים בחורף היא סביב 10 מעלות צלזיוס.

ירושלים היא עיר שונה מאוד מבחינת מזג האוויר בחורף.

הטמפרטורה הממוצעת בירושלים בחורף נעה בין 10 ל-15 מעלות צלזיוס. החודשים הקרים ביותר הם דצמבר וינואר, שבהם הטמפרטורות יכולות לרדת מתחת לנקודת הקיפאון.

ירושלים היא עיר בישראל. זוהי בירת המדינה והעיר הגדולה ביותר בה עם אוכלוסייה של 878,000.

הטמפרטורה הממוצעת בירושלים בחורף היא סביב 5 מעלות צלזיוס. בדצמבר, הטמפרטורה הממוצעת יורדת ל-2 מעלות צלזיוס.

טמפרטורה בירושלים בקיץ

ירושלים היא מקום חם מאוד בקיץ. הטמפרטורה בירושלים יכולה להגיע גם ל-120 מעלות פרנהייט. בירושלים אקלים מדברי סובטרופי, כלומר חם ויבש כל השנה.

הקיץ בירושלים הוא חום קיצוני עם טמפרטורות שמגיעות עד 120 מעלות פרנהייט. בעיר אקלים מדברי סובטרופי, מה שאומר שמזג האוויר לא משתנה הרבה מיום ללילה וחם ויבש כל השנה.

ירושלים היא מקום חם להיות בו בקיץ. העיר מגיעה לטמפרטורה החמה ביותר ביולי ואוגוסט.

הטמפרטורה הממוצעת בירושלים לקיץ היא כ-27 מעלות צלזיוס, שהם כ-80 מעלות פרנהייט. החודש החם ביותר בירושלים הוא יולי, עם טמפרטורה ממוצעת של 29 מעלות צלזיוס או 84 מעלות פרנהייט. החודש הקר ביותר בירושלים הוא ינואר, עם טמפרטורה ממוצעת של 14 מעלות צלזיוס או 57 מעלות פרנהייט.

איך לדעת מה מזג אוויר בירושלים היום

ירושלים נמצאת באיזור הממוקם במדרון המזרחי של הרי יהודה, והוא מוקף הרים ממזרח וממערב. בירושלים טמפרטורה ממוצעת של כ-20 מעלות בקיץ, וכ-10 מעלות בחורף.

האקלים הירושלמי הוא ים תיכוני, עם קיץ חם ויבש וחורף רטוב קריר. הטמפרטורה הממוצעת בירושלים היא כ-19 מעלות צלזיוס. לעיר יש גם חלק ניכר מהגשם, שיורד בעיקר בחודשי החורף ועלול לגרום להצפות בעיר.

ירושלים היא עיר בעלת אקלים סובטרופי. חם בקיץ וקר בחורף.

מזג האוויר בירושלים ניתן לתאר כחם ויבש במשך רוב ימות השנה. הטמפרטורה הממוצעת בירושלים היא סביב 20 מעלות צלזיוס. החודשים החמים ביותר הם יולי ואוגוסט, כאשר הטמפרטורות לרוב עולות על 30 מעלות צלזיוס.

החודש הקר ביותר בשנה הוא ינואר, כאשר הטמפרטורות בדרך כלל יורדות מתחת ל-10 מעלות צלזיוס. שלג יורד בירושלים בממוצע 1-2 פעמים בשנה, אך לעיתים רחוקות הוא מצטבר על הקרקע יותר מיום או יומיים בכל פעם.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בירושלים מתחילה כאן