חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כיצד המיטה של סוויס סיסטם תסייע בהפחתת נחירות בשינה?

עזרה בתכנון טיול בירושלים? השאירו פרטים 👇

סוויס סיסטם מציעה לכם אפשרויות טיפול בנחירות בזמן שינה, באמצעות מיטה מתכווננת או מיטה חכמה שיסייעו בהקלה בנחירות.

מה זה נחירות? למה נוחרים?

נחירות, פעולה אנושית שמפריעה לאנשים אחרים וגם לאדם עצמו, הנחירות נוצרות מרטט רקמות רכות שמתבצע באזור דרכי הנשימה העליונות.
נחירות לא שומרות רק לקבוצה אחת מסוימת, ניתן לסבול מנחירות ממצבים רפואיים שונים ולעיתים ניתן להבחין בנחירות גם ללא בעיה רפואית ברורה, כמעט כל אדם עלול לסבול מנחירות ברמה מסוימת במהלך חייו, למרות זאת הנחירות נפוצות בעיקר במצב של עודף משקל, שקדים מוגדלים וגודש באף.
בנוסף, בהתאם לדיווחי קופות החולים ומאמרים רפואיים שונים ניתן לראות שגברים סובלים מנחירות יותר מנשים.

במידה והתגלו נחירות יש לבדוק האם יש בעיה רפואית מוכרת ולעקוב אם הנחירות המשיכו לתקופה של מספר ימים או לתקופה ארוכה יותר, לעיתים נחירות יכולות להוביל לדום נשימה בשינה, הפרעות שינה, עייפות במהלך היום, העדר ריכוז ובעיות שונות נוספות.
יחד עם הבעיות הרפואיות והרגשיות שנחירות יכולות להוביל, חשוב לזכור שבן או בת הזוג של אדם שנוחר עלולים לסבול מהפרעות בשינה עקב הרעש של הנחירות והדבר עלול לפגוע באיכות השינה שלהם ואף לפגוע גם בזוגיות.
במקרים בהם הנחירות התרחשו יותר מכמה ימים מומלץ להיבדק ע"י רופא, פרטו בפני הרופא שלכם את הבעיות שמהן אתם סובלים, פרטו האם אתם צורכים אלכוהול או מעשנים בתדירות גבוהה ותאפשרו לרופא לבדוק אתכם ולאבחן את הסיבה לנחירות, במקרים מסוימים ייתכן שהרופא יפנה אתכם אל מעבדת שינה.
בין האפשרויות השונות לטיפול בנחירות הן הימנעות מפעילויות שונות במהלך היום כדוגמת צריכת אלכוהול, ירידה במשקל, טיפול בזיהום בדרכי הנשימה, מכשיר CPAP ועד פעילויות פולשניות.

הקלה בנחירות באמצעות מיטה של סוויס סיסטם

אפשרויות רבות קיימות לטיפול או הקלה על נחירות, חלק ממצבי הנחירות יצטרכו התערבות רפואית או מכשירים ייעודיים, אך ניתן להקל על הבעיה באמצעות מיטה מתקדמת מבית סוויס סיסטם.
מיטה מתכווננת תאפשר לכם לכוון את אזורי הראש באמצעות לחיצה פשוטה על כפתור או שלט רחוק בדגמים מסוימים, הצוואר והרגליים ולהתאים את מצב השינה שיתאים לכל אדם, מצבים רפואיים זמניים או קבועים יצריכו שינה בתנוחות מסוימות ואלו עשויות להקל בנחירות ובבעיות רפואיות שונות במהלך השינה.

לפתור את בעיית הנחירות אחת ולתמיד!

המיטה הכי חכמה בשוק המיטות היא המיטה החדשה של סוויס סיסטם אשר פותרת את בעיית הנחירות באופן אוטונומי וללא מגע (המיטה החכמה פועלת ללא מגע, בהפעלה קולית. אין צורך בשלט או שימוש בנייד). המיטה מסוגלת לזהות ולהבין באמצעות חיישנים מצבים ורעשים של נחירות ואז המיטה באופן אוטומטי מזיזה את מנח הראש לזווית מסוימת עד להפסקה של הנחירות. כמו כן הטכנולוגיה הזו קיימת לא רק במיטה החכמה אלא גם במיטות המתכווננות של סוויס סיסטם שבהן באמצעות שלט אפשר בעת הנחירות להזיז את מנח הראש למי שנוחר. חשוב לציין – ישנם סיבות נוספות להפרעות שינה, ולא רק נחירות. תזוזות בלילה, שינה קלה וכד' . המיטה החכמה מנטרת את כל המידע אל הנייד.

לסיכום:

מיטה חכמה או מיטה מתכווננת יאפשרו לכם להתאים את המיטה לגוף האנטומי שלכם, לשפר את איכות השינה שלכם ואיכות החיים וליהנות משינה רגועה ומותאמת, מיטה איכותית ושיפור המצב הבריאותי והרגשי שלכם במהלך היום. בנוסף זכיתם! לכל אדם הרוכש את המיטה החכמה מגיע ביקור ראשון חינם אצל דר' מיכה גרוס, מומחה להפרעות שינה מטעם סוויס סיסטם.

מוזמנם לסניף של סוויס סיסטם בירושלים בכתובת האומן 14 תלפיות.

טלפון הסניף: 1800-70-70-80

אימייל: jerusalem@swisssystem.co.il

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בירושלים מתחילה כאן