חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחשבים ניידים מחודשים – הפתרון שכובש את ירושלים

עזרה בתכנון טיול בירושלים? השאירו פרטים 👇

לא משנה מה תרצו ומה תבקשו, עולם המחשבים כבר השתלט על חייכם ואין בית שהוא לא נמצא בו. המחשב נותן לכם את האפשרות לבצע הרבה מאוד פעולות גם בקלות וגם במהירות והם מאפשרים לכם לעשות הרבה מאוד פעילויות מרחוק מבלי להימצא במקום פיזית. בעבר הלא כל כך רחוק, מחשבים נחשבו לאחד מהמוצרים הכי יקרים שיש בשוק, כך שרק מעטים מן האנשים יכלו להרשות לעצמם לקנות אותו. אך כיום, יש תחרות עצומה בעולם המחשבים, ואתם יכולים למצוא היום מחשבים ניידים למכירה בכמה מאות שקלים בודדים. בשנים האחרונות מחשבים ניידים מחודשים נכנסו לשוק וכך גדל עוד ההיצע בשוק. היום נדבר על כל הנושא הנ"ל אז הישארו עימנו.

מה הם היתרונות של מחשבים מחודשים ואיך תחסכו בעזרתם על הוצאות בתקופת הלימודים?

יש כמה וכמה יתרונות בקנייה של מחשבים מחודשים. היתרון הראשון הוא העלות. העלות של המחשב המחודש תהיה הרבה יותר נמוכה מזה של החדש וזה לא משנה כמה המחודש יהיה מתקדם יותר, הוא עדיין יעלה פחות ויאפשר לכל אחד ואחת לקנות מחשב במחיר משתלם. נוסף על כך, האיכות של המחשב המחודש תהיה ברמה יותר גבוהה, מכיוון שהוא עבר תהליך של התאמה ועבר גם בדיקה קפדנית במפעל ובמעבדות של החברה. אז נכון שהוא מחשב מחודש, אך כל מה שזה אומר זה שכל חלק שנעשה בו שימוש הכי קטן בעבר, פשוט הוחלף במעבדה. המחשבים המחודשים תמיד יגיעו עם אחריות בניגוד למחשבים המשומשים. מה שמהווה עוד יתרון עצום וגם שקט נפשי לצרכן. אם אתם סטודנטים אשר קצרים בכסף או שלא רוצים להוציא הוצאה גדולה על המכשיר שכה הכרחי לכם, אם תקנו מחשב מחודש כך תחסכו על הוצאות בתקופת הלימודים.

מה ההבדל בין מחשב חדש למחשב מחודש?

מחשב חדש מהניילונים הוא מחשב שרק יצא מקו הייצור במפעל, הוא ארוז היטב, הוא עוד לא נפתח, עדיין לא הדליקו אותו ובכלל, הוא מחשב שעדיין לא בוצע בו שימוש. יש הרבה מחשבים שיוצאים מהמפעל עם איטום מסוים כדי להעיד על כך שהוא מחשב חדש שעוד לא נפתח. כלומר, מחשב חדש הוא מחשב שלעולם לא נעשה בו שימוש. לעומת זאת, מחשב מחודש הוא מחשב שהוא כבר לא כל כך חדש. היה בו שימוש מסוים, אבל הוא נאלץ לחזור לחברה שייצרה אותו או לחברה ששיווקה אותו, לעבור תהליך של התאמה ותהליך של ייצור מחדש בצורה מבוקרת ביותר על מנת שיוכל להגיע לרמתו של המחשב החדש.

מדוע הביקוש למחשבים מחודשים כל-כך גדל לאחרונה בבית האב הירושלמים?

הסיבות העיקריות לתופעה הן המחסור בצ'יפים אלקטרוניים שמייקר את המחשבים החדשים, העובדה שמי שלא משתמש במחשבים לצורך פעולות שדורשות משאבים רבים (כגון תכנות, עיצוב, עריכת וידאו, עריכת סאונד וגיימינג) לא באמת צריך כל פעם לקנות את המחשב ההכי מתקדם והכי חזק שקיים בשוק והיכולת לחסוך בהוצאות בכללי. שימוש סטנדרטי במחשב שכולל שימוש באי-מייל, גלישה באתרי תוכן וסטרימינג מיוטיוב או ספוטיפיי לא דורשים יותר משאבים ממה שיש לרוב המחשבים שכבר חגגו עשור. זה הופך את האפשרות לרכוש מחשב מחודש להרבה יותר מפתה מכל אופציה אחרת עבור סטודנטים ירושלמים רבים והורים רבים לתלמידי בית ספר, שלא זקוקים למחשבים חזקים ברמה יוצאת דופן.

מתי כדאי להשתמש במחשבים מחודשים?

המקרים הכי טובים להשתמש במחשב מחודש הם המקרים בהם התקציב שלכם קטן ואתם עדיין מחפשים מוצר שהוא איכותי. אז הבחירה במחשבים המחודשים תהיה כמו כפפה ליד. אם אין לכם צורך במחשב חדש ומאוד מתקדם, גם כדאי לבחור במחשב מחודש ועל הדרך לחסוך קצת כסף.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בירושלים מתחילה כאן